Forum | Sınıf Öğretmeniyiz Biz | Sınıf Öğretmenlerinin Kaynak Sitesi | http://www.sinifogretmeniyiz.biz
Hediye Kampanyamız:En fazla puan toplayan 3 kişiye 400TL'lik hepsiburada hediye çeki hediye ediyoruz..

Ödüllü Yarışma:23 Nisan Temalı E-dergiye İçerik Hazırlama Yarışması

Mustafa  A.
Yönetim Ekibi - 4.Sınıf Öğretmeni
- (admin)
Cevap:Ödüllü Yarışma:23 Nisan Temalı E-dergiye İçerik Hazırlama Yarışması (3.4.2011 13:09:35)

Morpa üyeliğini aktif edemeyen arkadaşlar var mı acaba?

İmza:Sınıf Öğretmeniyiz Biz
Bu mesaja teşekkür edenler:
Yasin  Talha
Üye - Öğretmen
- (alcverc)
Cevap:Ödüllü Yarışma:23 Nisan Temalı E-dergiye İçerik Hazırlama Yarışması (3.4.2011 23:10:31)

Kimin dereceye girdiği olduğu nasıl belirlenecek.Toplam puana mı, ortalama puana mı bakılacak veya başka bir yöntem mi benimsenecek?

İmza:
Mustafa  A.
- (admin)
Cevap:Ödüllü Yarışma:23 Nisan Temalı E-dergiye İçerik Hazırlama Yarışması (4.4.2011 01:51:16)

Alıntı
Yasin  Talha demiş ki;  Kimin dereceye girdiği olduğu nasıl belirlenecek.Toplam puana mı, ortalama puana mı bakılacak veya başka bir yöntem mi benimsenecek?

Şu an oylama yapılıyor zaten Yasin öğretmenim. Ancak oylamanın ne zamana kadar süreceği belli değil. Biz 23 nisana kadar düşünüyorduk ancak dergi hazırlanmadan oylamanın bitmesi gerekiyormuş. Morpa 8 nisana kadar biterse iyi olur diyor. Tam kesinleşmedi 8 Nisana kadar da sürebilir 23 Nisana kadarda sürebilir. Yarın netleşir sanıyorum.

Oylama yıldız puanı ve facebook beğenme sayısıyla hesaplanacak. Her facebook beğenme 10 puandır. Yıldız puanına eklenir.

Oylamaya katılmak için: tıklayın

Mustafa  A.
- (admin)
Cevap:Ödüllü Yarışma:23 Nisan Temalı E-dergiye İçerik Hazırlama Yarışması (5.4.2011 03:15:21)

Arkadaşlar oylama teknik nedenlerden dolayı 8 Nisan 2011 23:59 tarihinde son bulacaktır. Daha önce oylamanın bitişini başka bir tarih öngörmemize rağmen derginin içeriğinin hazırlanıp yayına alınması nedenlerinden dolayı bu tarihte oylamayı sonlandırmamız mecburi hale gelmiştir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz, hayırlı geceler

Aysu  Berktaş
Üye - Öğrenci
- (BERKTAS364)
Cevap:Ödüllü Yarışma:23 Nisan Temalı E-dergiye İçerik Hazırlama Yarışması (7.4.2011 13:55:20)

1.lik, 2.lik, 3.lük ödülü verilirken yalnız yapılan oylamalara mı bakılacak? Başka bir kriter olacak mı?

İmza:
Burhan  Şağban
Tecrübeli Üye - 2.Sınıf Öğretmeni
- (burilk)
Cevap:Ödüllü Yarışma:23 Nisan Temalı E-dergiye İçerik Hazırlama Yarışması (8.4.2011 12:14:53)

Oylamam bitti. Gerçekten çok güzel çalışmalar çıkmış. Katılan herkesi kutluyorum...

İmza:
Bu mesaja teşekkür edenler:(1): Osman Ali Aydın,
İlker  Altınok
Tecrübeli Üye - Öğretmen
- (ilker1014)
Cevap:Ödüllü Yarışma:23 Nisan Temalı E-dergiye İçerik Hazırlama Yarışması (8.4.2011 23:50:48)

Oylama sonuçlanmış. Sonuçlar ne zaman açıklanır Sayın Mustafa Hocam...

İmza:
Mustafa  A.
- (admin)
Cevap:Ödüllü Yarışma:23 Nisan Temalı E-dergiye İçerik Hazırlama Yarışması (9.4.2011 12:44:12)

Sonuçlar yayınlandı arkadaşlar. Yarışma süresince gerek ürün göndererek gerek oylamaya yaparak katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz. Tabi sponsorumuz Morpa Kültür Yayınlarına da ayrıca desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sonuçlar:
1.İlker Altınok (638)
2.Osman Ali Aydın (458)
3.Özenç Batur (371)

Tüm listeyi görmek için tıklayın

Ödüller:

1.Üye Polly tablet pc
2.Üye Samsung Dijital Fotoğraf Makinesi
3.Üye Hp yazıcı kazanmıştır.

Üye bilgileri en kısa sürede sponsor firmaya bildirilecek ve adreslere kargolanacaktır. Kazanan üyeler ana sitemizin bilgilerim menüsünden adres ve tel bilgilerini girmeleri gerekmektedir.(Kargo için)

Saygılar

Burhan  Şağban
Tecrübeli Üye - 2.Sınıf Öğretmeni
- (burilk)
Cevap:Ödüllü Yarışma:23 Nisan Temalı E-dergiye İçerik Hazırlama Yarışması (9.4.2011 14:04:00)

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. İyi günlerde kullanmanızı dilerim...

İmza:
Bu mesaja teşekkür edenler:(1): Osman Ali Aydın,
Osman Ali  Aydın
Uzman Üye - Öğretmen
- (Betşe)
Cevap:Ödüllü Yarışma:23 Nisan Temalı E-dergiye İçerik Hazırlama Yarışması (9.4.2011 14:08:54)

Ben Sakarya Arifiye Milli Egemenlik İlköğretim okulundaki mesai arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum.Onlarda oylamayla yatıp oylamayla kalktılar ve yoğun bir destek verdiler.Dereceye giren ve giremeyen tüm arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyorum.

İmza:

HIZLI CEVAP (5 Üye Puanı)

Cevap Yazmak İçin Giriş Yapın veya Üye Olun
En yeni ve güncel etkinlikler için bizi takip edin